אוניה דה גאטו

מחקר מצא שהאוניה דה הגאטו יכול לעכב את האנזים החיוני לשכפול נגיף הקורונה

מחקר שנערך בתנאי מעבדה מצא שרכיבים הנמצאים בתמצית צמח אוניה דה גאטו, הצליחו לעכב את האנזים החיוני לשכפול נגיף הקורונה.

 

חוקרים בקולומביה ובפרו הראו במחקר במעבדה, שנערך בחודש נובמבר 2020, כי Uncaria tomentosa – צמח האוניה דה גאטו, המכונה “ציפורן החתול” – מפעיל בתנאי מעבדה, פעילות אנטי ויראלית נגד תסמונת נשימתית אקוטית חמורה Coronavirus 2 (SARS-CoV-2), אותו סוכן שגורם להתפרצות מחלת הקורונה 2019 (COVID-19).

ניתוח קודם באמצעות הדמיה ממוחשבת, שנערך על ידי צוות החוקרים, הראה כי רכיבים הנמצאים בתוך צמח האוניה דה גאטו -U. tomentosa עיכבו את האנזים 3CLpro של SARS-CoV-2, החיוני לשכפול הנגיף.

החוקרים אומרים כי לאור נתון תוצאות של מחקרים אחרים וממצאי המחקר שלהם בעקבות ניתוח קודם באמצעות הדמיה ממוחשבת, הם החליטו לחקור את הפוטנציאל האנטי ויראלי שיש ל- U. tomentosa כנגד SARS-CoV-2 בתנאי מעבדה.

המחקר גילה כי התמצית ההידרו אלכוהולית של צמח האוניה דה גאטו -,Uncaria tomentosa עיכבה שכפול נגיפי של SARS-CoV-2 וצמצמה את האפקט הציטופתי שלה על תאי Vero E6, לאחר 48 שעות של טיפול בלבד.
החוקרים ציינו שצמח האוניה דה גאטו – U. tomentosa נמצא כבר בשימוש נרחב בתור חומר המשפיע על תפקוד המערכת החיסונית וכי מחקרים קודמים הראו שלתמצית האוניה דה גאטו יש מגוון של השפעות על מספר וירוסים.
צוות החוקרים ציין שהמחקר הזה הוא הראשון שמדגים את ההשפעה האנטי-ויראלית של תמצית צמח האוניה דה גאטו -U. tomentosa על נגיף הקורונה החדש.

“כיום, ארגון הבריאות העולמי (WHO) מכיר בכך שלרפואה המסורתית, לרפואה המשלימה ולרפואה האלטרנטיבית יש יתרונות רבים. מספר מועמדים הכוללים השפעות אנטי ויראליות אפשריות נחקרו מתוך צמחי מרפא בשלב הטרום קליני”, אומרים החוקרים.
“תרופות צמחיות יכולות להפוך לאופציה מבטיחה של התמודדות עם המגפה המתמשכת הנגרמת על ידי COVID19”, הם מציעים ואומרים.

מה עשו החוקרים?

 • החוקרים העריכו את הפעילות האנטי-ויראלית (נגיפית) של התמצית ההידרו אלכוהולית של קליפת גזע צמח האוניה דה גאטו – U. tomentosa בקרב תאי Vero E6 באמצעות בדיקת צמצום הפלאק ובדיקת של האפקט הציטופתי (CPE).
 • 48 שעות בלבד לאחר הטיפול, הבדיקה לצמצום הפלאק הראתה כי תמצית צמח האוניה דה גאטו – U. tomentosa עיכבה את מספר חלקיקי SARS-CoV-2 המזוהמים ב- 92.7% במינון של 25.0 מיקרוגרם / מ”ל.
 • הטיפול בתמצית צמצם גם את ה- CPE ב- 98.6% במינון של 25 מיקרוגרם / מ”ל וב- 92.7% במינון של 12.5 מיקרוגרם / מ”ל.
 • המחקר מראה כי תמצית צמח האוניה דה גאטו – U. tomentosa מפעילה פעילות אנטי ויראלית כנגד SARS-CoV-2 בקרב תאי Vero E6, כפי שהוכח באמצעות ירידה במידת ריכוזה של תמיסה ויראלית ו- CPE 48 שעות בלבד לאחר מתן הטיפול, אומרים החוקרים.

צמח מרפא מבטיח במסגרת המאבק ב– COVID-19″
“בהתבסס על התוצאות שלנו, U. tomentosa נחשב לצמח מרפא מבטיח במלחמה נגד COVID-19”, כותבים החוקרים. “עם זאת, יש לערוך בדיקות ספציפיות נוספות בתנאי מעבדה בשילוב עם מחקרים in vivo (בשטח) על מנת לאמת את הממצא שהתקבל בתנאי מעבדה.”
החוקרים אומרים שהם מקווים שהממצאים יספקו תמיכה בהמשך המחקר של U. tomentosa ובסופו של דבר יובילו לתיקוף השימוש הקליני בתמצית זו במסגרת ניסויים רפואיים.

The hydroalcoholic extract of Uncaria tomentosa (Cat’s claw) inhibits the replication of novel coronavirus (SARS-CoV-2) in vitro

אוניה דה גאטו טיפות

אוניה דה גאטו

לחץ על התמונה, לרכישת האוניה דה גאטו ב - 20% הנחה

אתם מוזמנים לשאול אותי כל שאלה שעולה לכם מקריאת הבלוג הזה. ואתם כמובן גם מוזמנים להגיב ולשתף את הבלוג כאן בהמשך העמוד. 

מאחלת לך בריאות מלאה !!!
שיר לויתן
שיר לויתן
נטורופתית והרבליסטית קלינית

הרשמה לניוזלטר ולקבוצת הוואטס אפ של אלכימיסט

אנחנו מזמינים אותך להירשם לניוזלטר של אלכימיסט, בו תוכלו לקבל את המידע העדכני ביותר על פתרונות בריאות טבעיים למצבי בריאות רבים, הכוללים מחקרים וטיפים יעילים להשגת בריאות מרבית.
את כל ההדרכות האקסקלוסיביות, שנפרסם בבלוג הבריאות של אלכימיסט, תוכלו לקבל ישירות למייל שלכם או בקבוצת הוואטס אפ – בלוג הבריאות של אלכימיסט, אליה תוכלו להרשם כאן:

להרשמה לקבלת הבלוגים והעדכונים למייל שלכם, הירשמו כאן בטופס:

  אישור דיוור: מאשר לקבל את הבלוגים במייל

  מוצרים מומלצים לבלוג זה

  אוניה דה גאטו טיפותתוית אוניה דה גאטו טיפות
  אוניה דה גאטו טיפות 100cc
  149
  לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף - 100cc
  אוניה דה גאטו כמוסות
  אוניה דה גאטו כמוסות
  149
  לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף - 60 כמוסות

  רוצה לקחת את העניינים בידיים ולקבל ייעוץ בריאותי מקיף, הממוקד בך ?

  אנחנו רוצים להזמין אותך למלא את השאלון המיוחד שהכנו עבורך, בו תוכל לבדוק האם אתה סובל מאחד או יותר מהסימפטומים הבריאותיים הנפוצים, בהתאם לבדיקת הדם שלך. לאחר מילוי ושליחת השאלון, תוכל גם להתייעץ עם הנטורופתית שלנו, שיר לויתן, שתדריך אותך לגבי הדרכים היעילות ביותר להתמודדות טבעית ובריאה עם המצב.

  4 מחשבות על “מחקר מצא שהאוניה דה הגאטו יכול לעכב את האנזים החיוני לשכפול נגיף הקורונה”

  1. יוסף סלע

   מי יכול לקחת את העמודות אני היום לוקח
   ויטמין d
   אבץ
   מולטי ויטמין
   ומגנסיום

   1. שיר לויתן

    שלום רב
    ניתן לשלב את האוניה דה גאטו בקביל לתוספים שאתה לוקח.

   1. שיר לויתן

    היי
    מומלץ לקחת 40 טיפות ביום למניעה לתקופה של 3 חודשים.
    במצב של מחלת חורף פעילה מומלץ לקחת 40 טיפות 3-4 פעמים ביום.
    בברכה, שיר לויתן
    נטורופתית והרבליסטית קלינית.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  פוסטים אחרונים

  מהו ציר המעי-מוח?

  האם היו לכם ‘פרפרים בבטן’ לפני מבחן? או התאבלתם כל כך עד שאיבדתם את התיאבון? פלורת המעי ממלאת תפקיד מפתח בשמירה על בריאות הגוף –

  קרא עוד »

  למען הסר ספק, כלל התכנים באתר, לרבות המידע על המוצרים, ניתנים כסקירה כללית בלבד של גישות נטורופתיות נפוצות והם אינם מהווים תוכן רפואי, התווייתי או המלצה רפואית או תזונתית קלינית מוסמכת. כמו כן, המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה, הוראה או עצה לשימוש, לשינוי או להורדה של תרופה כלשהי ואין בו תחליף לייעוץ רפואי או תזונתי-קליני פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה.